Vyhlášení výsledků soutěže FSDays AWARD 2016

V úterý, 20. 9. 2016 byly vyhlášeny výsledky odborné soutěže o nejlepší exponát / službu 8. ročníku mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární 
a zabezpečovací techniky, systémů a služeb Prague Fire & Security Days (FSDays 2016)
 
Vyhlašovatel soutěže: Mascotte s.r.o.
Celkem se zúčastnilo soutěže: 7 společností s 8 exponáty 
 
 
 
 
Porota udělila celkem hlavní 2 ceny za nejlepší exponát – FSDays AWARD 2016 a 2x ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ, níže uvedeným, označeným exponátům:
 
 
FSDays AWARD 2016
společnost EG-LINE a.s.
exponát KABA EVOLO mechanotronická vložka - EXPERT PLUS
výrobce KABA
 
 
 
 
 
 
Popis
Mechanotronická vložka KABA EVOLO EXPERT PLUS nabízí dvojí zabezpečení. Vyhodnocuje jak mechanickou, tak elektronickou část klíče. Vysoká kombinační schopnost a bezpečnost klíče KABA EXPERT PLUS je kombinována s vysoce zabezpečenou RFID čipovou technologií v rámci systému Evolo – přístupový systém. Produkt ve více modifikacích dle využití u jednotlivých případů zabezpečení.
 
 
FSDays AWARD 2016
společnost Tyco Fire Protection Products
exponát ZETTLER Profile
výrobce Tyco Fire Protection Products
 
 
 
 
 
 
 
Popis
ZETTLER Profile představuje nejmodernější řadu ústředen. 
Každá ústředna byla architektonicky navržena a je esteticky atraktivní. ZETTLER Profile vyniká snadnou instalací, konfigurací a údržbou a snižuje celkové náklady na provoz po celou dobu své životnosti. 
 
PROFILE je digitální adresovatelná ústředna pro požární signalizaci s mnoha funkcemi a barevným dotykovým TFT displejem s uživatelským rozhraním, jehož ergonomika byla specificky vytvořena pro požární signalizaci. Nabízí se ve čtyřech základních variantách, s jedním, dvěma až čtyřmi nebo dvěma až osmi kruhovými vedeními. Do sítě lze zapojit až 99 ústředen ZETTLER PROFILE.
 
 
ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ
společnost VOP CZ, s.p.
exponát KERBEROS MOBILE – mobilní 2D skener podvozků
výrobce VOP CZ, s.p.
 
 
 
 
 
 
Popis
KERBEROS MOBILE patří k produktům skupiny KERBEROS, které tvoří kompaktní systém pro ochranu vjezdu vozidel do střežených nebo jinak významných objektů.
 
KERBEROS MOBILE je speciálně vyvinutý pro rychlou a spolehlivou kontrolu povrchu podvozků vozidel. Umožňuje obsluze odhalovat veškeré změny provedené na podvozku vozidla či zařízení a předměty, jež byly na podvozek vozidla dodatečně upevněny. Software umožňuje zobrazení pořízeného snímku zároveň s dřívějším průjezdem kontrolovaného vozidla či s jakýmkoli jiným pořízeným snímkem a automatickou archivací dle registrační značky vozidla či jiného identifikátoru. KERBEROS MOBILE umožňuje pořízení plně barevného snímku podvozku, automatické nasvícení podvozku kontrolovaného vozidla, provedení výrobku je mechanicky odolné a kompaktní.
 
  
ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ
společnost WORKSWELL s.r.o.
exponát WORKSWELL ThermoInspector
výrobce WORKSWELL s.r.o.
 
 
 
 
 
 
Popis
Výrobek české společnosti WORKSWELL s.r.o. kompletně vyvinutý a vyráběný v ČR. Systém ThermoInspector získal ocenění na veletrhu Inovace roku 2015 a společnost Workswell za tento výrobek získala titul Vizionář 2015.
 
Systém WORKSWELL ThermoInspector české společnosti WORKSWELL s.r.o. je inspekční termovizní systém pro monitoring rizikových oblastí a objektů v rámci aplikací požární bezpečnosti (pro hlídání skládek, lomů, přepravníků uhlí apod.), ale také pro vstupně-výstupní kontrolu, jakostní, termální a jiné testování během výroby. Je schopen průběžně měřit a vyhodnocovat teplotu v rámci sledované oblasti, zaměřit se na riziková místa a dle požadovaného nastavení reagovat na překročení teplotních limitů. Pomocí vstupně/výstupních signálů může ThermoInspector ovládat i externí zařízení určená k likvidaci požárů, případně zvukově či vizuálně zobrazit varování. 
 
 
 
Další exponáty přihlášené do soutěže FSDays AWARD 2016:
 
společnost ELETUR s.r.o.
exponát 4G PTZ ZONEWAY solární kamera 1080p NC2016
výrobce ELETUR s.r.o.
 
Popis
Výrobek tohoto typu - solární PTZ kamera umožnuje provozovat dohledový kamerový systém v místech bez připojení k elektrické síti a také v místech bez přímého internetového připojení. Vše co kamera potřebuje je pouhý GSM signál. Prakticky se jedná o ostrovní kamerový systém, s možností ovládání a dohledu odkudkoliv, kde je možnost připojení ke 4G LTE.
 
4G modul, PTZ funkce s optickým zoomem 10x, možnost nahrávání na SATA disk (max. 3TB), funkce P2P, české CMS
 
 
společnost HDS, a.s.
exponát CLAUDIA – jednoduchý kamerový svět 
výrobce HDS, a.s.
 
 
 
 
 
 
Popis
Cloudové řešení kamerového systému. Kdekoli připojíte kameru do internetu, okamžitě vidíte LIVE obraz, můžete si přehrát záznam a vyexportovat video do AVI. Vyvinuto na Slovensku.
 
Unikátní filozofie – nedefinuje se kamera na záznamníku, ale předdefinuje se záznamník na kameře. Požadavky na UPLOAD internetového připojení – 0,5 Mbps. Řešení je vhodné pro poskytovatele internetu a virtuálního prostředí – CLOUDU.
 
 
společnost RADOM, s.r.o.
exponát STX 23 AIFID
výrobce RADOM, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
Popis
STX23A je universální komunikační zařízení určené k přenosu stavů vlastních vstupů, bezpečnostních a servisních dat z elektronických požárních ústředen (EPS) a elektronických zabezpečovacích ústředen (EZS) na vzdálený pult centralizované ochrany (PCO) RADOM SECURITY / FIRE.
 
 
společnost WORKSWELL s.r.o.
exponát Termokamery FLIR FC-Series
výrobce FLIR Systems, Inc.
 
Popis
Termokamery FLIR řady FC-Series S jsou bezpečnostní termovizní kamery, které se používají k protipožární ostraze objektů nejen ve špatném počasí jako je déšť, sníh nebo mlha, ale také v naprosté tmě nebo v oslňujícím slunci. Jsou vybaveny funkcí automatické obrazové detekce a poskytují informace o teplotě v obraze. Jsou proto vhodné pro použití v aplikacích jako je požární bezpečnost, monitoring prostředí s rizikem zahoření a monitoringu teploty sledovaných předmětů.
 
 
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=3_HXHhnsdX0

Organizátor

Mascotte

Generální partner:

AGA

Záštita:

Odborní partneři:

Partneři:

Spolupráce:

Další partneři >