Pozvánka na 7. ročník veletrhu FSDays 2015

 

Je nám potěšením pozvat Vás na prohlídku 7. ročníku mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb - FSDays 2015, zaměřený především na obory fire&security integrované systémy budov. Uskuteční se ve dnech 15. – 19. září 2015 v PVA EXPO PRAHA, opět souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2015. Ročník 2014 navštívilo komplex veletrhů 74.850 návštěvníků. 

  

 

Ročník 2015 je umístěn v samém centru dění - uprostřed celého výstavního areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, v hale 2D a části haly 5A. V samostatné výstavní hale 2D jsou situovány společnosti - výrobci, dovozci a distrubutoři bezpečnostní techniky, kteří jsou zaměřeni především na odborného návštěvníka veletrhu (B2B) a odborným návštěvníkům nabídnou novinky z oborů fire&security i inteligentního bydlení... Tato kontraktační část veletrhu má označení FSDays BUSINESS.

 

  

V hale 5A jsou umístěni vystavovatelé, kteří chtějí oslovit svými produkty a službami z oblasti zabezpečení zejména širokou veřejnost - koncového zákazníka. Pro lepší orientaci návštěvníka na veletrhu je označena jako FSDays HOME

   

Mnohé expozice vystavovatelů (v obou halách), se budou věnovat i hlavnímu tématu letošního ročníku veletrhu, tj. technickým bezpečnostním prostředkům vhodným pro zabezpečení škol a školských zařízení.

 

   

 

Na setkání s Vámi se těší

   

Ing. Aleš Beneš, ředitel veletrhu

a Tým FSDays 2015

    

   

Podívejte se na fotoreportáž z FSDays 2014.

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3_HXHhnsdX0

Organizátor

Mascotte

Generální partner:

AGA

Záštita:

Odborní partneři:

Partneři:

Spolupráce:

Další partneři >