Kamion ZETTLER Roadshow přijíždí na FSDays 2016 představit novinky

Kamion ZETTLER Roadshow přijíždí na FSDays 2016 představit novinky v technologii detekce požáru ZETTLER a potlačení požáru Tyco
 
ZETTLER
Portfolio firmy ZETTLER je postaveno na technologii MZX, která nabízí některé z nejpokročilejších dostupných možností detekce požáru. Platforma technologie MZX, výsledek integrace mnohaletých produktových inovací a výzkumu a vývoje napříč Evropou, již více než 100 let obsahuje jedny z nejlepších senzorových technologií a výrazně napomáhá včasné detekci a minimalizaci falešných poplachů. Může se také pochlubit jednou z nejlepších instalačních technik, jež umožňuje snadnou a flexibilní montáž a instalaci. Díky tomu je portfolio firmy ZETTLER nejodolnějším, nejspolehlivějším a nejvíce provozuschopným dostupným systémem a nabízí nejširší úroveň souladu se standardy.
 
ZETTLER v 21. století
Společnost ZETTLER byla jedním z prvních výrobců detekce požáru na světě, jenž přešel z analogové komunikace na digitální, a přinesl tak vysokou úroveň odolnosti a spolehlivosti systému. Protokol Zettler ZX Digital zajišťuje spolehlivou komunikaci přes všechny typy nových i stávajících kabelů u všech druhů elektroinstalace a funguje i poté, co dojde k poškození kabelu vlhkem a ohněm.
 
Světová špička ve výrobě
Produkty ZETTLER jsou dnes vyráběny v evropských závodech Tyco s globální certifikací světové špičky, které zajišťují nejvyšší úroveň kvality, ochrany životního prostředí a zdraví a bezpečnosti.
 
Globální certifikace
Produkty ZETTLER mají globální certifikaci od řady schvalovacích úřadů a firemní procesy produktového vývoje a výroby podléhají pravidelným auditům a kontrolám nezávislých testovacích institutů na celém světě.
 
Více informací najdete na www.zettlerfire.com 
 
Kamión ZETTLER 
Kamión ZETTLER Roadshow brázdí Evropou a na exkluzivních akcích a veletrzích představuje zákazníkům novinky v technologii detekce požáru ZETTLER a potlačení požáru Tyco.
 
Uvnitř kamiónu je vystaveno portfolio detekčních produktů ZETTLER, například ovládací panel PROFILE s dotykovou obrazovkou, detektor 3oTec se třemi senzorovými technologiemi či detektor plynu Meridian od Scott Safety. Kamión také obsahuje produkty pro potlačení požáru iFLOW a SAPPHIRE od firmy Tyco a komunikační systémy ZETTLER Care.
 
Na palubě kamiónu se zákazníci seznámí s vystaveným portfoliem produktů prostřednictvím živých demonstrací a rozšířené reality, která zobrazuje produkty ZETTLER nainstalované v reálném prostředí v rámci 360° prohlídky konkrétního použití.
 
  
O divizi Tyco Fire Protection Products
Tyco Fire Protection Products je divizí společnosti Tyco, největší „pure-play“ společnosti na světě zabývající se protipožární ochranou a zabezpečením. Jako vedoucí hráč v odvětví využívá Tyco Fire Protection Products své globální velikosti a expertízy k dalším inovacím, vylepšování bezpečnosti a řešení jedinečných výzev zákazníků ve více než 190 zemích na světě. Každý den Tyco Fire Protection Products vyrábí a dodává bezkonkurenční portfolio systémů detekce a potlačení, hasicích látek, hasicích systémů, ventilů, potrubí, elektropříslušenství, hasicího vybavení a služeb, jež zákazníkům pomáhají zachránit životy a chránit majetek. Globální portfolio technologií obsahuje potlačení požáru, detekci požáru a mechanické produkty pro budovy prodávané pod mnoha nejznámějšími značkami na světě: ANSUL, CHEMGUARD, CWSI, EZCARE, FIRECLASS, FLAMEVISION, GRINNELL, HYGOOD, LPG, NEURUPPIN, PYRO-CHEM, RAPID RESPONSE, SABOFOAM, SIMPLEX, SKUM, SPRINKCAD, THORN SECURITY, VIGILANT, WILLIAMS FIRE & HAZARD CONTROL a ZETTLER. 
Více informací najdete na www.tycofsbp.com.
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=3_HXHhnsdX0

Organizátor

Mascotte

Generální partner:

AGA

Záštita:

Odborní partneři:

Partneři:

Spolupráce:

Další partneři >