FSDays 2016 překvapí novinkami + VYSTAVOVATELÉ

FSDays 2016 překvapí novinkami + VYSTAVOVATELÉ
 
Zveme Vás na 8. ročník mezinárodního bezpečnostního veletrhu PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2016 neboli FSDays 2016, který se koná ve dnech 20. – 24. 9. v PVA EXPO PRAHA opět souběžně s největším stavebním veletrhem FOR ARCH. 
 
Na výstavní ploše 1.200 m2 se letos představí nejnovější technologie z oborů fire & security, IT bezpečnosti, integrovaných systémů budov a mnoha dalších specializací.
 
Nejnovější trendy a postupy v protipožární ochraně, mechanické a elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, prostředky sloužící k ostraze a ochraně objektů, systémy pro inteligentní budovy…apod. budou prezentovat zástupci významných českých i zahraničních značek.
 
Stáhněte si volnou vstupenku na FSDays 2016 zde >>
 
Jaké novinky a zajímavosti budou k vidění na letošním FSDays?
 
Kompletní seznam vystavovatelů a jejich prezentovaných produktů si prohlédněte v našem i-katatalogu nebo je k dispozici v PDF ke stažení zde>> 
 
Součástí veletrhu je již tradiční prestižní soutěž FSDays AWARD o nejlepší a nejzajímavější produkt či službu, kterou každoročně vyhlašuje organizátor veletrhu, společnost Mascotte s.r.o. 
 
Generálním partnerem veletrhu je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR a Policie ČR. Veletrh podporuje řada významných odborných a mediálních partnerů.
 
Těšíme se na setkání s Vámi na FSDays 2016!
 
Tým FSDays 2016 a Mascotte s.r.o.
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=3_HXHhnsdX0

Organizátor

Mascotte

Generální partner:

AGA

Záštita:

Odborní partneři:

Partneři:

Spolupráce:

Další partneři >