Program odborných konferencí a seminářů k FSDays 2016

KONFERENCE POŽÁRNÍ BEZPEČNOST STAVEB

Srdečně vás zveme na odbornou konferenci, kde se potká požárně bezpečnostní řešení stavby s prvky aktivní ochrany a požadavky na facility management.
 
Konference se koná v rámci doprovodného programu veletrhu For Arch 21. září 2016 v Praze v Letňanech. Pořádající společností je Portál TZB-info, partner veletrhu FSDays 2016.
 
Středa 21.9.2016
Požární bezpečnost budov
Sál VH2 (vstupní hala 2), Konference s registrací účastníků 
 
Motto: Ať již stavíme budovy úsporné, pasivní, nulové, dřevostavby, konstrukce z betonu nebo oceli a pro jakékoliv užití, požární bezpečnost je klíčovým kritériem všech staveb. 
 
Na stavu vnitřního prostředí budov, ale také na jejich funkčním i uživatelském standardu se podílí pestrá mozaika profesí. Známe jejich jednotlivé požadavky, představy, limity – dovedeme si představit také jejich vzájemná úskalí?
 
Jak k požární bezpečnosti v kombinaci s technikou zajišťující provoz budov přistupují jednotliví specialisté? Jak je požární bezpečností limitována estetická představa architekta? Jaké informace potřebuje odpovědný projektant? Jak se v posledních letech změnily představy developerů a investorů v realizaci TZB a zajištění požární bezpečnosti? Jaká je role odpovědných osob nejen Hasičského záchranného sboru? Jak moc se může lišit instalace systémů aktivní požární ochrany (elektrická požární signalizace, stabilní hasicí zařízení) u budovy historické hodnoty a moderního datového centra? Ale hlavně, jaké jsou aktuální právní předpisy a technické normy, které je povinen dodržovat provozovatel?
 
Pokud Vás odpovědi na tyto otázky zajímají a jsou blízké Vaší profesi, tak právě Vám je určena konference „Požární bezpečnost budov“, která se koná dne 21. září v rámci doprovodného programu mezinárodního veletrhu FOR ARCH 2016.
 
Pro více informací
 
Přihlásit se můžete zde
 
http://www.youtube.com/watch?v=3_HXHhnsdX0

Organizátor

Mascotte

Generální partner:

AGA

Záštita:

Odborní partneři:

Partneři:

Spolupráce:

Další partneři >